ÇALIŞTAY HAKKINDA BİLGİLER
ULAŞIM

Havayolu ile Ulaşım
Havayolu ile Ulaşım ’da Tokat’ta yurt içi uçuşlara açık bir hava limanı bulunmaktadır. Tokat havalimanı seferleri arasında Antalya-Tokat, İzmir-Tokat, Ankara-Tokat, İstanbul-Tokat, Diyarbakır- Tokat yer almaktadır. Uçuş seferleri hakkında güncel bilgileri Tokat Havalimanı internet sayfasından ya da (0356) 238 73 30 telefon numarasından öğrenebilirsiniz.
Uçuş seferleri hakkında güncel bilgi Tokat Havalimanı internet sayfasından öğrenilebilir.

Karayolu ile Ulaşım

Birçok şehirlerarası otobüs firması çalıştayın yapılacağı Tokat iline düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Bu sayede Tokat’a ülkemizin çoğu şehrinden doğrudan seferlerle ulaşmak mümkündür. Daha ayrıntılı bilgi için Tokat Şehirlerarası Otobüs Terminali arayabilirsiniz.

Tokat Şehirlerarası Otobüs Terminali
Otogar Adres: Yeni Mah. Gültekin Topçam Bul. Merkez/TOKAT
Otogar Tel: 0356 213 36 62
Özel araç ile gelmeyi planlayan katılımcılarımız Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesine ait adres ve konum bilgisini kullanabilirler.
Adres: Taşlıçiftlik Yerleşkesi, 60150 Taşlıçiftlik/Tokat Merkez/Tokat


Şehir İçi Ulaşım

Tokat’a gelen katılımcılarımız için, Tokat Otogarından Üniversiteye S.S 3 Nolu Tokat Halk Otobüsleri Mot. Taş. KOOP ile tek kullanımlık Tok-Kart kullanarak; Tokat Hava Limanından da Tokat-Turhal minibüslerini kullanarak şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için Tokat Şehirlerarası Otobüs Terminalini arayabilirsiniz.

Tokat Şehirlerarası Otobüs Terminali
Otogar Adres: Yeni Mah. Gültekin Topçam Bul. Merkez/TOKAT
Otogar Tel: 0356 213 36 62

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi

60150 Tokat / TÜRKIYE, Tel:+90 356 252 1616, Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2012© Tüm Hakları Saklıdır.